![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgIMFblkhbSzLrFg_S3neSyRmEYsXXgEWBnunUPyd9i43Y-w0ft4hodDmv-B6HfUGELi7Gl-O83oJpGpr7TNlf4MLBqZmaHcWqy_G8VLeMj5FLbgZbI9MitzEoECY8YbyH2Z18TwGrpKbCE/s400/611853-35793460.jpg)
Ο Αστακός, τα Άσπρα Σπίτια Βοιωτίας, η Λάρυμνα, το Αλιβέρι, το Μαντούδι, ο Αλμυρός και η Καβάλα βρέθηκαν στη δίνη μιας καταστροφικής επιλογής.Οι τοπικές κοινωνίες αντιδρούν και αναγκάζουν σε υποχωρήσεις.
Δείτε εδώ σχετικά:
Δείτε εδώ σχετικά:
H αφίσα και τα έντυπα για την καμπάνια συγκέντρωσης υπογραφών “εβδομάδα κατά του λιθάνθρακα 12-18 Μαϊου”. Αυτά μπορούν να αναρτηθούν σε διάφορα σημεία Δήμος, Νομαρχεία, ΚΕΠ, κτλ για την συλλογή των υπογραφών.Στις συνδέσεις υπάρχουν τα αρχεία σε “pdf”. Αυτό το post επιβάλεται να αναπαραχθεί.